• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Maszyny do pakowania

Maszyny do pakowania

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań pozwalających na częściową automatyzację pakowania. Zastosowanie urządzeń do produkcji wypełniaczy lub materiałów zabezpieczających przed uszkodzeniami w trakcie wysyłki jest duży, dlatego postaramy się pokrótce zestawić oferowane przez nas systemy. Wykorzystując system, który napełnia i podaje wypełniacz zyskujemy oszczędności, dzięki braku gromadzenia większych ilości gotowych wypełniaczy typu standardowa folia bąbelkowa na magazynie. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia nie zajmują więcej miejsca niż jedno miejsce paletowe.

Urządzenia Bubble Pack


Do wyboru mamy dwa urządzenia Bubble Pack: 4 lub 5. W zależności od funkcji, które są istotne przy pakowaniu możemy zdecydować się na urządzenie droższe, szybsze i wydajniejsze, a może się okazać, że mniejsze i tańsze będzie wystarczające. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość uzyskania zarówno poduszek z powietrzem, jak i folii bąbelkowej. Do wyboru mamy łącznie aż 6 rodzajów folii, co pozwoli na idealne dopasowanie wypełnienia.
maszyny do pakowania bubble pack

Urządzenie Fill Air


W przypadku zapotrzebowania na duże ilości wypełnienia wybierzmy system Fill Air. Urządzenie Fill Air znanej firmy Sealed Air podaje poduszki z powietrzem z prędkością 100 poduszek na minutę, co daje 45% przewagę w stosunku do konkurencyjnych maszyn. Jeżeli zależy Nam na usprawnieniu procesu pakowania dużej ilości paczek dziennie system Fill Air będzie idealnym wyborem.
maszyna do pakowania fill air


Urządzenie New Air


System New Air to rozwiązanie nie mające konkurencji wśród dostępnych na rynku folii bąbelkowych. Maty bąbelkowe wytworzone za pomocą tego urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i elastycznością, dzięki czemu zabezpieczają wiele różnych produktów, również ciężkich, dzięki zastosowaniu mocniejszej folii. Część oferowanych folii zawiera w sobie materiał pochodzący z recyklingu.
maszyna do pakowania new air

Urządzenia do wypełniaczy papierowych


Mając na uwadze potrzebę stosowania wypełniaczy papierowych oferujemy również dwa rozwiązania systemów, które podają papierowe kształtki.System Fas Fil podaje lekko zgnieciony papier, dzięki którego wypełnimy wolną przestrzeń w paczce. Natomiast system Pad EZ lub Pro Pad wytwarzają kształtki papierowe, nazywane również kręgosłupami ze względu na zbliżony kształtki. Kształtki odpowiednio ułożone w kartonie są świetnym zabezpieczeniem.
urządzenie od wypełniaczy papierowych o pakowania

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia