• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl

Fill Air - poduszki z powietrzem

System opakowań wypełnianych powietrzem Fill-Air Rocket™. Woreczki z powietrzem, poduszki wypełniane powietrzem - wypełnienia do paczek i transportu delikatnych rzeczy.

Fill Air - poduszki z powietrzem
Woreczki z powietrzem to jedno z najtańszych rozwiązań do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach oraz do unieruchamiania produktów. Oferowane przez nas wypełniacze do paczek, często określane inaczej jako poduszki z powietrzem, dostępne są w różnych wymiarach. Na specjalne życzenie poduszki mogą posiadać spersonalizowany nadruk.

System opakowań nadmuchiwanych Fill-Air Rocket™ spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące wypełnienia zarówno małych, jak i dużych paczek, nie zajmując cennej powierzchni roboczej.


Zalety zastosowania wypełniaczy z powietrzem Fill-Air Rocket™


  • Oszczędność przestrzeni magazynowej – woreczki wypełnia się powietrzem w miejscu pakowania, bezpośrednio przed ich wykorzystaniem. Sama folia zajmuje niewiele miejsca, co pozwala na zredukowanie przestrzeni magazynowej do przechowywania gotowych wypełniaczy do paczek. Niedużej wielkości urządzenie można umieścić na blacie stołu na stanowisku pakowania.
  • Prosta obsługa – urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze i praktycznie bezawaryjne. W celu rozpoczęcia pracy należy założyć wybrany rozmiar folii i włączyć maszynę. Urządzenie nie wymaga dostarczania sprężonego powietrza.
  • Bardzo szybkie urządzenie – małe i mobilne, jednocześnie jedno z najszybszych na rynku.Istnieje także możliwość zaprojektowania rozwiązania do masowej produkcji wypełniaczy powietrznych do paczek dla zwiększenia wydajności i skrócenia czasu pakowania.
  • Uniwersalność – system może być wykorzystywany w dowolnych konfiguracjach, do zabezpieczania różnych produktów.
  • Rozmiar woreczków – folia o szerokości 200 mm umożliwia uzyskanie poduszek powietrznych 200x200 mm oraz 130x200 mm.
Woreczki z powietrzem są czystym, lekkim i ekonomicznym wypełnieniem do każdego rodzaju paczek.


Naszym klientom proponujemy dzierżawę urządzenia do produkcji woreczków z powietrzem oraz zakup materiałów eksploatacyjnych w postaci rolek folii do produkcji poduszek.

Mogą Państwo liczyć na:

  • doradztwo w kwestii efektywnego pakowania,
  • doradztwo w kwestii zabezpieczania różnego rodzaju produktów,
  • doskonały serwis.
Kosze podwieszane Jet Stream


Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować stanowisko do pakowania z podwieszanym kosztem, dzięki czemu można wykorzystać przestrzeń nad stanowiskiem i ułatwić pakowanie. Kosz można przymocować bezpośrednio do podłogi lub do stołu. Świetnie sprawdza się na liniach pakujących, ale również spełni oczekiwania w magazynach o mniejszej przestrzeni pakującej.

Kosze podwieszane Jest Stream dla Fill Air

Galeria produktu

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Specjalista ds. sprzedaży
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 608 385 639
piotr.konczelski@pksystem.com.pl

© 2022 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: dotCMS.pl