• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl

Maszyna do wypełniaczy

Nowoczesne maszyny do wypełniaczy dostępne w naszej ofercie skrócą czas przygotowania towaru do wysyłki. Poznaj nasze urządzenia i zainwestuj w wybrane narzędzie

Nowoczesne maszyny do wypełniaczy dostępne w naszej ofercie skrócą czas przygotowania towaru do wysyłki. Poznaj nasze urządzenia i zainwestuj w wybrane narzędzie, które zagwarantuje szybkie i łatwe pakowanie produktów.

Doskonale sprawdzi się zarówno maszyna do poduszek powietrznych, jak i do produkcji wypełniaczy papierowych.

Maszyny do wypełniaczy paczek


Nasza oferta obejmuje różne rodzaje urządzeń – poniżej prezentujemy wybrane z nich. Wśród nich jest zarówno maszyna do wypełniaczy papierowych, jak i do produkcji wypełniaczy poduszek z powietrzem.

Maszyna do wypełniaczy - poduszki i maty z powietrzem


Bubble Pack. Prezentujemy nowoczesną serię maszyn do produkcji poduszek z powietrzem, które umożliwią łatwe i szybkie pakowanie wybranych produktów. Znacznie zoptymalizuje etap przygotowania towaru do wysyłki oraz skróci czas pakowania. Bubble Pack jest kompaktową maszyną do produkcji poduszek powietrznych oraz mat bąbelkowych, idealną dla małych i średnich firm, m.in. sklepów internetowych. Prezentowana maszyna do wypełniaczy z powietrzem to jeden z naszych flagowych produktów.

New Air. Maszyna do wypełniaczy z powietrzem o kompaktowych rozmiarach służy do produkcji folii bąbelkowej w miejscu pakowania produktów. Takie wypełniacze do paczek świetnie zabezpieczą towary, a dodatkowo wypełnią wolną przestrzeń w pudełkach. Taka maszyna umożliwia produkcję mat bąbelkowych z powietrzem przy zachowaniu niskiego kosztu pakowania.

Fill Air. Prezentujemy nowoczesne urządzenie do produkcji wypełniaczy w postaci poduszek powietrznych Fill-Air Rocket™. Woreczki wypełniane powietrzem służą jako wypełnienia do transportu delikatnych produktów, które dzięki takiemu zabezpieczeniu zostają unieruchomione wewnątrz paczki. Wysoka prędkość wypełniania poduszek sprawia, że maszyna Fill Air sprawdzi się nawet przy bardzo dużych dziennych wysyłkach.Maszyny do wypełniaczy papierowychFasFil EZ® Auto. Ekologiczny, łatwy w obsłudze i szybki system do wypełnień papierowych, które idealnie wypełnią puste przestrzenie. Maszyna do produkcji wypełniaczy z papieru sprawia, że pakowanie staje się szybkie i bezproblemowe – jest świetnym rozwiązaniem dla dużych oraz małych firm.

WaveWrap®. To wyjątkowa maszyna, która służy jako ekologiczna alternatywa dla kartonowych opakowań z materiałem wypełniającym oraz kopert bąbelkowych. Utrzymuje i chroni towar, sprawdza się jako lekkie i mocne opakowanie, a także zapobiega jego przemieszczaniu się podczas transportu.

Pack Tiger. Maszyna do wypełniaczy papierowych, Pack Tiger, to ekologiczny i bezpieczny sposób pakowania z użyciem papierowych kształtek. Gwarantuje świetną amortyzację oraz usztywnienie paczki, zabezpiecza delikatne towary podczas ich transportu. To prosta w obsłudze maszyna do produkcji wypełniacza z papieru, tzw. kręgosłupów z papieru, która jest również świetną alternatywą do wypełnień tekturowych lub kartonowych, które charakteryzują się silnym pylenie. Urządzenie Pack Tiger umożliwia wyprodukowanie różnej długości wypełnień, które idealnie posłużą do zabezpieczania różnorodnych produktów.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Specjalista ds. sprzedaży
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 608 385 639
piotr.konczelski@pksystem.com.pl

© 2022 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: dotCMS.pl