• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Podajnik do papieru makulaturowego Modena

Podajnik do papieru makulaturowego Modena

Automatyczny podajnik do wypełniacza papierowego to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że proces pakowania papierem staje się łatwiejszy i bardziej wydajny. Dzięki niemu można skutecznie zabezpieczyć paczki, minimalizując uszkodzenia w trakcie transportu.

Główne zalety automatycznego podajnika to:

Automatyzacja procesu
Nasze urządzenie umożliwia automatyczne podawanie papieru do paczki, eliminując konieczność ręcznego odcinania arkuszy. To pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek pracowników, którzy mogą skupić się na innych zadaniach.

Wydajność i niezawodność
Podajnik zapewnia stałe dostarczanie papieru do paczek eliminując przerwy i niedociągnięcia w procesie pakowania. Dzięki temu można utrzymać ciągłość pracy i zwiększyć wydajność całego systemu.

Łatwość obsługi
Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi. Intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z naszego podajnika jest łatwe i przyjemne.

Wielofunkcyjność
Nasz automatyczny podajnik może być wykorzystywany do pakowania różnego rodzaju produktów. Polecamy go od lekkich i drobnych kosmetyków po produkty o dużych i ciężkich gabarytach np. w branży samochodowej.

Zrównoważony rozwój
Nasz automatyczny podajnik do makulaturowego wypełniacza papierowego wspiera cele zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Dzięki użyciu papieru makulaturowego , przyczyniamy się do zmniejszenia wycinania drzew i ograniczania odpadów.

Jesteśmy dumni z naszego automatycznego podajnika do wypełniacza papierowego i wierzymy, że jest to niezbędne narzędzie dla firm i organizacji, które pragną działać bardziej ekologicznie. Dzięki niemu można skutecznie wykorzystać potencjał recyklingu papieru i przyczynić się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia