• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl

Bezpieczeństwo Twoich produktów w transporcie

W dobie przeniesienia się znacznej części handlu do sieci internetowej bardzo ważne stało się zabezpieczanie produktów na czas transportu.

Coraz więcej konsumentów decyduje się na zakupy internetowe różnych wrażliwych i kruchych produktów, które do tej pory cieszyły się większym powodzeniem przy zakupach stacjonarnych. Do takich produktów możemy zaliczyć porcelanę, wazony, lustra, produkty szklane. Jak zapakować szklany wazon, aby przetrwał podróż? Może się to wydawać trudne, ponieważ tak wrażliwy produkt łatwo jest potłuc, mamy jednak na to lekarstwo.

Przy wysyłce taki produktów idealnym opakowaniem są wypełniacze piankowe. Przy wysyłce produktów o różnych kształtach polecamy wypełniacz piankowy z pianki poliuretanowej, jest to pianka rosnąca idealnie dopasowująca się do produktu.

Wypełniacz z pianki poliuretanowej tworzy poduszkę otulającą produkt. Przy większych ilościach wysyłanych produktów doskonale sprawdzi się urządzenie, które udostępniamy dzięki czemu klienci sami produkują opakowanie w siedzibie swojej firmy.

Dla mniejszych wysyłek świetnie sprawdzają się gotowe woreczki z pianką rosnącą Instapak Quick.

Jeśli jednak pakujemy produkty o powtarzalnych kształtach można spakować je w piankę polietylenową, wykorzystując kształtki z pianki polietylenowej.

Zarówno wypełniacze piankowe z pianki poliuretanowej, jak i wypełniacze piankowe z pianki polietylenowej świetnie amortyzują produkt w trakcie upadku i pochłaniając siłę uderzenia.

Przy wysyłce luster, porcelany, wyrobów szklanych i innych wrażliwych produktów jest to bardzo ważne. Jeśli źle spakuje się taki produkt i zostanie on uszkodzony w trakcie transportu narażamy naszą firmę na straty finansowe i wizerunkowe, ponieważ niezadowolony klient nie wróci i może wystawić nam negatywną opinię.

Zabezpieczenie produktów nie tylko ważne jest w końcowej fazie swojej drogi, czyli przy sprzedaży do klienta końcowego. Bardzo często najważniejszy etap zabezpieczania jest już u producenta. Produkty kierowane do sklepów czy innych sieci dystrybucji, również muszą zostać odpowiednio spakowane, aby nie uszkodzić ich podczas wysyłki. Opakowania z pianki, a w szczególności wypełniacz piankowy z poliuretanu jest doskonałym zabezpieczeniem produktów na czas transportu u wielu producentów.


 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia