• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Konwerter do papieru makulaturowego

Konwerter do papieru makulaturowego

Konwerter do papieru makulaturowego Roma przeznaczony do produkcji kształtek (tzw. kręgosłupów papierowych) z papieru makulaturowego - Eko-Innowacja w Pakowaniu Paczek!

Konwerter ROMA to urządzenie przeznaczone do produkcji kształtek z papieru makulaturowego to przełomowe rozwiązanie, które łączy ekologię z praktycznym zastosowaniem w pakowaniu paczek. Zadaniem konwertera jest specyficzne, mechaniczne formowanie papieru w papierowy kręgosłup, który zapewnia stabilizację produktu w opakowaniu przeznaczonym do wysyłki.

Dlaczego warto wybrać i stosować konwerter papieru
  • Twórz ekologiczne opakowania: Nasze urządzenie umożliwia szybkie i łatwe wytwarzanie kształtek kręgosłupów z papieru makulaturowego, który jest surowcem odnawialnym i przyjaznym dla środowiska. Zamiast korzystać z plastikowych opakowań lub styropianu, możesz teraz opakowywać swoje paczki w opakowania z papieru makulaturowego, redukując ilość odpadów i szkodliwego wpływu na planetę.
  • Ochrona przesyłek: Kształtki papierowe są idealne do zabezpieczania delikatnych przedmiotów podczas przesyłki. Dzięki swojej sprężystości i elastyczności, doskonale amortyzują wstrząsy i uderzenia, chroniąc zawartość paczek przed uszkodzeniami.
  • Kreatywność w pakowaniu: Nasze urządzenie pozwala na tworzenie wypełniacza o różnych długościach, dostosowanych do wymiarów przesyłki lub osobistych preferencji.
  • Ekonomia i wszechstronność: Wytwarzaj wypełniacz na żądanie, co pozwali uniknąć konieczności przechowywania dużej ilości gotowych opakowań.


Konwerter Roma jest prosty w obsłudze i może być używany zarówno w dużych jak i małych firmach, warsztatach rzemieślniczych czy w domowym zaciszu. Z naszym urządzeniem do produkcji kręgosłupów z papieru makulaturowego, nie tylko chronisz zawartość paczek, ale także czynisz świat bardziej ekologicznym miejscem. Dołącz do nas w tworzeniu opakowań, które dbają o naszą planetę i zapewniają ochronę Twoich przesyłek. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z biurem.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia