• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Opakowania z pianki do transportu

Opakowania z pianki do transportu

Pianka jako materiał opakowaniowy jest niezwykle skuteczna, chroniąca i mająca możliwości dopasowania się do bardzo skomplikowanych kształtów. Możliwości dopasowania odpowiedniego opakowania z pianki są bardzo duże. Do wyboru mamy piankę polietylenową oraz poliuretanową. W zależności od produktu, metod pakowania oraz ilości miesięcznie pakowanych produktów odpowiednio dobierzemy rozwiązanie.

Pianka poliuretanowa Instapak Quick


Przy mniejszej miesięcznej wysyłce wrażliwych i skomplikowanych produktów najlepszym wyborem będą woreczki z pianką rosnącą Instapak. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na odpowiednie dobranie rozmiaru do produktu i kartonu zewnętrznego. Pianka poliuretanowa zawarta w woreczki, który po uaktywnieniu sprawia, że pianka rośnie dostosowując swój kształt do pakowanego produktu.

Systemy Instapak


Przy większej wysyłce warto rozważyć instalację systemu podającego woreczki z aktywną pianką poliuretanową. Dzięki temu uzyskujemy większą oszczędność na komponentach co przekłada się na finalny koszt całego opakowania. Do wyboru mamy aż 4 systemy zajmujące miejsce na magazynie od wielkości drukarki do standardowej palety. Wykorzystując systemy do produkcji rosnącej pianki poliuretanowej zyskujemy oszczędności na wielu poziomach i gwarancję bezpieczeństwa wysyłanych produktów

Profile piankowe


Profile z pianki polietylenowej dzięki szerokiej ofercie rozmiarów pozwalają na zabezpieczenie wielu różnej wielkości produktów. Idealnie zabezpieczają krawędzie wysyłanych produktów. Opakowania piankowe dzięki wysokiej pochłanialności uderzeń są bardzo dobry rozwiązaniem zabezpieczającym trudne produkty. Profile WS posiadają od środka gumowe wzmocnienie, które zabezpiecza profil przed zsunięciem lub uszkodzeniem.

Kształtki z pianki polietylenowej


Kształtki z pianki polietylenowej to produkt, który odpowiednio zaprojektowany pozwala na zabezpieczenie nawet najtrudniejszy i skomplikowanych przedmiotów. Szeroki wybór gęstości pianki pozwala na spakowanie nawet ciężkich produktów. Projekt opakowania jest całkowicie bezpłatny, dobierzemy odpowiednią piankę oraz proponowane opakowanie.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia