• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Opakowania na butelki

Opakowania na butelki

W dobie wciąż rosnącego zapotrzebowania na sprzedaż wysyłkową dużym zainteresowaniem cieszą się różnego typu opakowania na butelkę zabezpieczające przed uszkodzeniami w trakcie wysyłki.

W przypadku przedmiotów, które z reguły potrzebują tylko delikatnego wypełnienia wybór odpowiednich rozwiązań jest dosyć spory, natomiast szklane butelki stanowić mogą większe wyzwanie.

Tak jak w przypadku wypełniaczy, również tutaj możemy dobrać rozwiązanie spośród kilku dostępnych metod pakowania butelek do wysyłki.Dmuchane opakowania na butelki


Jednym z popularniejszych rozwiązań do pakowania butelek na czas transportu są nadmuchiwane kieszenie opakowaniowe Airpag, nazywane również aircover bądź airbag.

Opakowanie nadmuchiwane airpag dostarczane są do klienta w formie płaskiej, niewypełnionej co zaoszczędza miejsce na magazynie. W momencie pakowania np. butelki wina bierzemy jedną kieszeń, wypełniamy powietrzem z kompresora i pakujemy butelkę w wypełnione opakowanie. Tak zapakowaną butelkę możemy dodatkowo włożyć w dedykowany karton lub foliopak. Takie rozwiązanie z powodzeniem może zastąpić styropianowe opakowania na butelki.

Dmuchane opakowanie na butelki

Pudełko na butelki


Kolejnym opakowaniem bardzo dobrze chroniących butelki, jest opakowanie Korrvu. To idealne połączenie skutecznego zabezpieczenia i estetyki opakowania. Wino w takim opakowaniu będzie się doskonale prezentować.

Opakowania kartonowe na butelki

Opakowanie Korrvu dostarczane jest na płasko. Pakując butelkę, należy włożyć produkt pod folię i wygiąć boki wkładki w drugą stronę. Do kompletu dostarczany jest również karton zewnętrzny, idealnie dopasowany do kształtki. Po włożeniu wkładki z butelką do kartonu mamy gotowe opakowanie i pewność, że nasz produkt jest dobrze spakowany.


Karton na butelki Kartonowe opakowanie na butelkę Korrvu

Opakowania kartonowe na wino


W naszej ofercie posiadamy w pełni bezpieczne opakowania kartonowe na wino, które minimalizują ryzyko uszkodzenia butelki podczas wysyłki. Kartony na wino dostępne są w postaci dmuchanych kieszeni lub kartonu na wino, ze specjalną folią stabilizującą butelkę podczas transportu. Kartony na wino pozwalają na bezpiecznie spakowanie produktu do wysyłki niezależnie od kształtu i rozmiaru butelki.

Opakowanie na butelki z pulpy


Pulpa papierowa to zmielony w odpowiedni sposób papier i ukształtowany w specjalnie zaprojektowane kształtki. Jedna kształtka po złożeniu na pół otula butelkę z każdej strony. Aby mieć pewność, że kształtka się nie rozłoży, a całość będzie się ładnie prezentować zabezpieczony w ten sposób towar umieszczany jest w kartonie zbiorczym.

Opakowania na butelki z pulpy

Formy z pulpy są zabezpieczeniem w pełni ekologicznym wykonanym w całości z papieru. W przeciwieństwie do opakowań wykonanych ze styropianu charakteryzują się większą elastycznością, a po wykorzystaniu mogą być poddane procesowi recyklingu. Pulpa papierowa doskonale zastępuje kratownice na butelki w opakowaniach zbiorczych.

Opakowanie ochronne z pulpy Butelka w opakowaniu z pulpy

Butelka w opakowaniu ochronnym

Bottle protector - osłony na butelkiBottle protector to ekologiczne i skuteczne opakowanie przeznaczone do bezpiecznego transportu szklanych butelek. Ze względu na swoją prostotę nie wpłynie na długość pakowania. Opakowanie jest złożone i sklejone, wymaga jedynie nasunięcia na produkt. Wersja z perforacją u dołu opakowania dodatkowo chroni dno butelki i zabezpiecza produkt przed wysunięciem.

Słoik zabezpieczony Bottle protector

Dzięki innowacyjnej strukturze fali ten ekologiczny rękaw pochłania wszelkie wstrząsy pojawiające się podczas transportu.
Kluczowym atutem takiej ochrony jest zapobieganie uszkodzeniom etykiety butelki, a dzięki temu pewność, że produkt zachowa idealny wygląd.

Butelka wina w koszulce ochronnej

Eco rękaw dostępny jest w różnych długościach. Dzięki elastycznej strukturze ekologiczny rękaw dostosuje się do różnych szerokości.

Rękaw ochronny założony na butelkę

Dodatkowym walorem opakowania ochronnego jest jego wygląd, tak otulony produkt z dodatkiem wstążki, sznurka, będzie idealnym opakowaniem prezentu. Wykorzystać więc można opakowanie ponownie.

Podsumowując posiadamy w ofercie kilka rozwiązań będących skutecznym opakowaniem na butelki, serdecznie zapraszamy do kontaktu, z pewnością dobierzemy rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia