• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Opakowania na laptopy

Opakowania na laptopy

Jak zapakować laptopa, który już nie posiada swojego oryginalnego opakowania? Jakie opakowanie wybrać, by laptop w nienaruszonym stanie dotarł do docelowego odbiorcy? Firmy oferujące serwis, sprzedające laptopy używane, poleasingowe z pewnością mają ten problem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością proponujemy kilka rozwiązań.

Opakowania kartonowe Korrvu


Korrvu - zabezpieczenie kartonowe to jedno z najbardziej estetycznych, skutecznych i ekologicznych rozwiązań zabezpieczających laptopy przed uszkodzeniami w trakcie wysyłki. Wśród szerokiej gamy rozmiarów opakowań Korrvu znajdziemy również te dedykowane do wysyłki laptopów. Opakowanie to zostało zaprojektowane z myślą o pakowaniu laptopów o różnych rozmiarach, zostało również zaprojektowane specjalne miejsce na dodatkowe elementy, jak kabel zasilający. Dzięki zastosowaniu folii, która dzięki naprężeniu sprawia, że produkt jest unieruchomiony i odporny zarówno na przemieszczanie jak i na inne uszkodzenia w trakcie transportu. Opakowanie składa się w 99% z bardzo dobrej jakości kartonu, co sprawia, że podkreślona zostaje estetyka opakowania oraz jego ekologiczność.

Opakowania nadmuchiwane Airpag


Airpag - kieszenie opakowaniowe są kolejnym, równie skutecznym opakowaniem, które świetnie zabezpieczy wysyłane laptopy są opakowania, które po nadmuchaniu tworzą kieszeń, która pomieści różnych rozmiarów laptopy. Airpagi magazynowane są w formie płaskiej, niewypełnione powietrzem oszczędzają miejsce na magazynie. Dzięki temu, że opakowanie składa się w 80% z powietrza, finalnie wprowadza się w obieg bardzo mało opakowania z plastiku, a to również jest działaniem proekologicznym.
opakowania do laptopa nadmuchiwane Airpag

Kształtki z pianki polietylenowej


Mając na uwadze estetykę opakowania kolejnym bardzo dobrym wyborem będą kształtki z pianki polietylenowej. Dzięki zastosowaniu kształtek nałożonych z prawej i lewej, węższej strony laptopa, sprzęt ten zostaje bardzo dobrze zabezpieczony. Pianka polietylenowa ma bardzo dobre właściwości pochłaniające uderzenia, dlatego przy wysyłce wrażliwego sprzętu będzie doskonałym wyborem. W przypadku projektowania kształtek sugerujemy również wymiar kartonu zewnętrznego, który będzie pasował do zaproponowanego rozwiązania.
Kształtki z pianki polietylenowej

Folia bąbelkowa New Air


Ostatnim, uniwersalnym rozwiązaniem będzie folia barierowa powstająca z pomocą urządzenia New Air. Folia po napełnieniu powietrzem tworzy maty bąbelkowe, które dzięki strukturze tworzą odpowiednie zabezpieczenie produktu, a duży wybór wielkości bąbla pozwala na odpowiednie dobranie do kartonu zewnętrznego. Rozwiązanie New Air pozwoli również na zabezpieczenie innych wysyłanych produktów, co pozwoli na większe oszczędności.
folia bąbelkowa do pakowania laptopa

Wybór wśród oferowanych przez nas produktów jest jak widać duży, dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu, dopierzemy dla Państwo rozwiązanie idealne.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia