• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Innowacyjne opakowania Sealed Air

Innowacyjne opakowania Sealed Air

Wysyłka, jak i przechowywanie różnego rodzaju produktów wymaga dobrania odpowiedniego opakowania, które uchroni je przed potencjalnymi uszkodzeniami w transporcie, czy też w przypadku żywności pozwoli na przedłużenie jej świeżości. Innowacyjne rozwiązania w tym zakresie oferuje Sealed Air.

Korzystając z opakowań Sealed Air, nie tylko zapewniana jest ochrona transportowanych produktów, ale także uwzględnione jest bezpieczeństwo środowiska. Wspomniane opakowania są przyjazne dla planety, co jest ważne w kontekście zmniejszania ryzyka powstawania nieodwracalnych zmian klimatycznych.

  • Folie termokurczliwe – to jedne z podstawowych opakowań używanych przy transporcie. Nie tylko są wytrzymałe i odporne na manipulację, ale także zachowują atrakcyjny wygląd przedmiotu;
  • folie bąbelkowe New Air – są to folie wypełniane powietrzem, które dzięki swojej teksturze zabezpieczają wysyłane przedmioty. Co ważne, wielkość bąbla można swobodnie dostosować do kartonu, który użyjemy do wysyłki.
  • opakowania Airpag – to opakowania, które bezpośrednio przed użyciem wypełniane są powietrzem. Służą jako stabilizator znajdującego się w nim przedmiotu;
  • opakowania Korrvu – to opakowania kartonowe, które są w pełni biodegradowalne. Zawierają folię podtrzymującą, która dodatkowo amortyzuje przedmiot. Co ważne w Sealed Air dostępnych jest wiele różnych rozmiarów, które można swobodnie dopasować do każdego produktu;
  • opakowania wykonane z pianki – zaliczane są do nich woreczki z pianką rosnącą, które sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wymagających przedmiotów. Wspomniana pianka dopasuje się do każdego produktu, niezależnie od jego kształtu i wielkości. Cechuje ją łatwość użytkowania bez konieczności posiadania narzędzi.


Jakie rozwiązania można również zastosować?
Zabezpieczenie produktów, które wymagają specjalnych warunków podczas transportowania, może okazać się problematyczne. Z pomocą przychodzą opakowania Sealed Air, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

W przypadku przedmiotów, które potrzebują, aby została zachowana odpowiednia temperatura, świetnie sprawdzą się pojemniki termiczne. Są one wykonane ze spienionego polipropylenu, który jest zarówno lekkim, jak i bardzo wytrzymałym materiałem. Co ważne, cechuje je wodoodporność i brak zapachu. Dodatkowo mają certyfikat, który dopuszcza je do kontaktu z żywnością, więc można je wykorzystać do jej transportowania.

Kolejnym przykładem może być szkło, które z uwagi na kruchość materiału może się łatwo stłuc podczas transportu. Sealed Air opracowało specjalne, biodegradowalne opakowania, które dobrze się spiszą w przypadku szklanych butelek i nie tylko. Zaliczamy do nich wytłoczki z pulpy papierowej i osłony na butelki. Zapewniają one odpowiednią amortyzację, dzięki czemu transportowane szkło będzie bezpieczne.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia