• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Wypełnienie typu plaster miodu

Wypełnienie typu plaster miodu

Wypełnienie papierowe typu plaster miodu to specjalnie skonstruowana składająca się z 3 warstw płyta papierowa, której celem jest zabezpieczenie produktów na czas wysyłki.

Trójwarstwowe wypełnienie papierowe typu „plaster miodu” złożone jest z 3 warstw:

  • Spodniej oraz wierzchniej, które dzięki dobraniu odpowiedniej gramatury papieru zapewnią odpowiednią sztywność całej płycie, oraz chronią środkową warstwę, są też płyty tylko z jedną warstwą, co znacznie zmniejsza sztywność materiału.
  • Środkowej, jest to wkład zbudowany z heksagonalnych komórek (cel), który decyduje o wytrzymałości płyty, parametrem tym możemy manipulować poprzez zmianę średnicy oczek.


Dzięki wyjątkowej strukturze hexagonalnej wzorowanej na naturalnych konstrukcjach tworzonych przez pszczoły charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie i bardzo niską wagą, dzięki czemu jest to idealne wypełnienie w przypadku transportu między innymi lotniczego.
Płyty występują w różnych grubościach od 8mm do 100mm, średnica oczka czyli średnica okręgu wpisanego w sześciokątną komórkę waha się od 8mm do 33mm.

Oferujemy nie tylko płyty wykonane w tej technologii, ale również kształtki z plastra miodu, między innymi: kątowniki, przekładki, opakowania ochronne na butelki, kuwety, separatory, standy, kształtki z otworami wyciętymi pod konkretny wymiar, czy maty do owijania produktów, które składają się tylko z dwóch warstw, z czego środkowa jest spłaszczona.

Płyty honeycomb najczęściej są wykorzystywane w opakowaniach oraz do zabezpieczenia towarów na czas transportu, są ekologiczną alternatywą dla styropianu czy pianek z tworzyw sztucznych. Natomiast łatwość obróbki płyty, pozwala dopasować ją do kształtu pakowanego produktu. Idealnie nadają się do zabezpieczania zarówno delikatnych przedmiotów szklanych jak i produktów o większych gabarytach np.: mebli, luster itp.

Projekty wykonujemy już od 1szt.

Galeria produktu

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia