• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Artykuły do pakowania

Artykuły do pakowania

Profesjonalne artykuły do pakowania przesyłek pozwolą skrócić czas pakowania oraz zapewnią odpowiednią ochronę produktu na czas transportu.

Oferujemy najwyższej jakości artykuły do pakowania w tym szeroką paletę rozwiązań ekologicznych, wykonanych z materiałów nadających się do ponownego przetworzenia. Oferowane rozwiązania dedykowane są głównie dla branży e-commerce oraz firm produkcyjnych.

Odpowiednie przygotowanie produktu do wysyłki przy zastosowaniu dobrze dobranych rozwiązań może znacząco skrócić czas potrzebny do zabezpieczenia produktu, a także wpłynąć na zmniejszenie strat wynikających z uszkodzeń powstałych podczas transportu. W PK System oferujemy wszystkie niezbędne artykuły do pakowania przesyłek w tym również urządzenia i systemy pozwalające na redukcję kosztów magazynowania artykułów przeznaczonych do pakowania.

Artykuły do pakowania paczek


Wysokiej jakości artykuły do pakowania przesyłek są niezbędne w celu właściwego zabezpieczenia produktu do wysyłki. Spośród palety dostępnych rozwiązań możemy zaproponować zarówno uniwersalne, jak np. papierowy wypełniacz do paczek, jak również artykuły dedykowane do określonych typów produktów, np. opakowania na butelki na wino.

Opakowania na butelki
Posiadamy szeroką gamę dedykowanych opakowań przeznaczonych do zabezpieczania butelek do wysyłki. Wśród nich znajdą się zarówno opakowania pojedyncze i zbiorcze wykonane z pulpy papierowej, jak również inne, dedykowane do tego celu, artykuły.

Papierowa taśma klejąca
W pełni ekologiczna, przyjazna środowisku papierowa taśma papierowa przeznaczona do zaklejania kartonów z przesyłkami.

Artykuły do pakowania prezentów


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów posiadamy w ofercie również artykuły do pakowania artykułów wymagających schludnych, estetycznych wypełniaczy. Kolorowe artykuły do pakowania świetnie sprawdzą się w produktach luksusowych, wysokiej jakości, zabezpieczając jednocześnie produkt w możliwie najlepszy sposób.

Kolorowe wiórka papierowe
Jest to specjalny rodzaj wypełniacza dedykowany dla przesyłek typu premium, gdzie szczególnie ważna jest estetyka opakowania i wypełnienia. Kolorowe wiórka świetnie się prezentują, a jednocześnie skutecznie unieruchomią produkt i zapobiegną jego przesuwaniu się podczas transportu.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia