• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl

Blog

Aktualne informacje o produktach, nowości oraz ważne informacje dla klientów i partnerów firmy.

Pudełka i kartony

Pudełka i kartony

Pudełka i kartony to wyjątkowa kategoria opakowań. Mają one za zadanie chronić zawartość paczki przed uszkodzeniem będąc jednocześnie opakowaniem wytrzymałym i dopasowanym do konkretnego produktu.

Opakowania ESD (antystatyczne)

Opakowania ESD (antystatyczne)

Opakowania ESD (electrostatic discharge) są stosowane do zabezpieczania produktów wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne, które zachodzą przy zbliżeniu dwóch ładunków o różnych potencjałach.

Materiały do pakowania przesyłek

Materiały do pakowania przesyłek

W dobie pandemii zauważyliśmy zdecydowany wzrost zakupów dokonywanych przez internet. Spora część firm przeniosła swoją działalność do sklepów internetowych, dlatego, że zmusiła ich do tego nowa rzeczywistość lub była to opcja zwiększenia kanału sprzedaży.

Bezpieczeństwo Twoich produktów w transporcie

Bezpieczeństwo Twoich produktów w transporcie

W dobie przeniesienia się znacznej części handlu do sieci internetowej bardzo ważne stało się zabezpieczanie produktów na czas transportu.

Artykuły do pakowania

Artykuły do pakowania

Profesjonalne artykuły do pakowania przesyłek pozwolą skrócić czas pakowania oraz zapewnią odpowiednią ochronę produktu na czas transportu.

Opakowania na laptopy

Opakowania na laptopy

Jak zapakować laptopa, który już nie posiada swojego oryginalnego opakowania? Jakie opakowanie wybrać, by laptop w nienaruszonym stanie dotarł do docelowego odbiorcy? Firmy oferujące serwis, sprzedające laptopy używane, poleasingowe z pewnością mają ten problem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością proponujemy kilka rozwiązań.

Innowacyjne opakowania Sealed Air

Innowacyjne opakowania Sealed Air

Wysyłka, jak i przechowywanie różnego rodzaju produktów wymaga dobrania odpowiedniego opakowania, które uchroni je przed potencjalnymi uszkodzeniami w transporcie, czy też w przypadku żywności pozwoli na przedłużenie jej świeżości. Innowacyjne rozwiązania w tym zakresie oferuje Sealed Air.

Bezpieczne opakowania dla elektroniki

Bezpieczne opakowania dla elektroniki

Wysyłka wszelkich urządzeń elektronicznych wiąże się z wysokim ryzykiem uszkodzeń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Przy wyborze opakowania do wysyłki niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na pochłanialność uderzeń, tak aby jak najmniejszy wpływ na elektronikę miało każde uderzenie bądź drgania w trakcie drogi do docelowego klienta.

Maszyny do pakowania

Maszyny do pakowania

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań pozwalających na częściową automatyzację pakowania. Zastosowanie urządzeń do produkcji wypełniaczy lub materiałów zabezpieczających przed uszkodzeniami w trakcie wysyłki jest duży, dlatego postaramy się pokrótce zestawić oferowane przez nas systemy. Wykorzystując system, który napełnia i podaje wypełniacz zyskujemy oszczędności, dzięki braku gromadzenia większych ilości gotowych wypełniaczy typu standardowa folia bąbelkowa na magazynie. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia nie zajmują więcej miejsca niż jedno miejsce paletowe.

Jak zapakować butelkę do transportu?

Jak zapakować butelkę do transportu?

Odpowiednie zapakowanie butelki, w szczególności szklanej może stanowić wyzwanie. Z uwagi na kruchość materiału, z którego jest wykonana, może ulec zniszczeniu podczas transportu, dlatego ważne jest, aby dobrze ją zabezpieczyć.

Opakowania z pianki do transportu

Opakowania z pianki do transportu

Pianka jako materiał opakowaniowy jest niezwykle skuteczna, chroniąca i mająca możliwości dopasowania się do bardzo skomplikowanych kształtów. Możliwości dopasowania odpowiedniego opakowania z pianki są bardzo duże. Do wyboru mamy piankę polietylenową oraz poliuretanową. W zależności od produktu, metod pakowania oraz ilości miesięcznie pakowanych produktów odpowiednio dobierzemy rozwiązanie.

Cykl życia pianki poletylenowej

Cykl życia pianki poletylenowej

Pianka polietylenowa jest syntetycznym materiałem, który ma wiele zastosowań ze względu na swoje właściwości. Jest to lekki, giętki i wytrzymały materiał, który posiada doskonałą izolację termiczną i akustyczną. 

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia