• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl
Bezpieczne opakowania dla elektroniki

Bezpieczne opakowania dla elektroniki

Wysyłka wszelkich urządzeń elektronicznych wiąże się z wysokim ryzykiem uszkodzeń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Przy wyborze opakowania do wysyłki niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na pochłanialność uderzeń, tak aby jak najmniejszy wpływ na elektronikę miało każde uderzenie bądź drgania w trakcie drogi do docelowego klienta.

Opakowania, które możemy zaproponować przy wysyłaniu elektroniki zależą od kilku czynników. M.in.:
- wrażliwość produktu,
- ilość wysyłanych paczek danego produktu miesięcznie,
- wymagania odnośnie opakowań ESD,
- wielkość pakowanego produktu.

Opakowania Korrvu


Szeroki wybór opakowań Korrvu pozwala na idealne dopasowanie do wysyłanego produktu. Idea pakowania z pomocą niezwykle wytrzymałej folii sprawdza się przy niezwykle trudnych do spakowania produktach. Przykładowymi produktami elektronicznymi, które możemy spakować to laptopy, tablety, telefony, ekspresy do kawy, drukarki. Część opakowań Korrvu przeznaczona jest również do pakowania produktów wymagających opakowań antystatycznych (ESD) lub antykorozyjnych.

Opakowania airpag


Opakowania nadmuchiwane airpag pozwalają na bezpieczną wysyłkę takich produktów jak laptop, tablet, telefon, dysk. Z pomocą powietrza tworzona jest kieszeń, w którą wkładany jest produktu. Stworzona w ten sposób bariera w połączeniu z kartonem skutecznie uchroni produkt przed wszelkimi problemami w trakcie transportu. Dzięki temu, że kieszeń wypełniana jest powietrzem dopiero w momencie pakowania, magazynowanie opakowań airpag zajmuje bardzo mało miejsca.

Folia bąbelkowa New Air


Również folia bąbelkowa bądź barierowa wypełniana powietrzem przez system New Air idealnie nadaje się do pakowania produktów elektronicznych. Wybierając mocniejszą folię Large Premium możemy mieć pewność, że folii nie przebiją ostrzejsze krawędzie bądź ciężar produktu. Zachęcamy do przetestowania urządzenia. Pod specjalne zamówienie przy większym zapotrzebowaniu może również zaproponować folię antystatyczną ESD.

Kształtki z pianki polietylenowej


W przypadku produktów elektronicznych z branży medycznej bądź kosmetycznej dobrym wyborem jest decyzja o specjalnie zaprojektowanych kształtkach pod wymiary pakowanego produktu. Taki projekt wykonujemy bez dodatkowych opłat, dobieramy odpowiedni materiał i proponujemy szyte na miarę rozwiązanie skutecznie zabezpieczające urządzenie w trakcie przesyłki.

Posiadamy szeroki wybór opakowań odpowiednich do wysyłki elektroniki. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia