• +48 32 725 95 88
 • biuro@pksystem.com.pl

New Air - maty bąbelkowe

New Air jest małym urządzeniem przeznaczonym do produkcji folii bąbelkowej w miejscu pakowania produktów. Maty bąbelkowe doskonale chronią produkty, a jednocześnie wypełniają wolną przestrzeń w kartonach.

New Air - maty bąbelkowe
Wysokiej jakości folie bąbelkowe produkowane są bezpośrednio u klienta za pomocą maszyny do produkcji folii bąbelkowej (folia typu kostki lodu). Folia ta ma na celu zabezpieczenie produktu, jego unieruchomienie oraz ochronę przed naciskiem. Maty bąbelkowe skutecznie chronią produty przed uszkodzeniem towaru w trakcie transportu, czynią transport bezpiecznym, minimalizując straty wynikające z uszkodzeń w drodze do klienta.


Maszyna do produkcji folii bąbelkowej New Air pozwala na produkcję mat bąbelkowych przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu pakowania.


System opakowań NewAir I.B.® Express


Produkowana na miejscu, wysokiej jakości folia bąbelkowa!

Maszyna do produkcji folii bąbelkowej NewAir I.B.® Express automatycznie napełniają i dozują folię barierową zawsze i wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Folie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać trudy transportu. Przygotowane za pomocą urządzenia folie bąbelkowe NewAir I.B.® Express zachowują swoje znakomite właściwości amortyzujące przez cały cykl transportu.

Zalety systemu New Air I.B.® Express • Urządzenie do produkcji folii bąbelkowej jest małe, szybkie i wydajne. W czasie każdej minuty dozuje 10,8 m2 gazu w nadmuchiwany materiał. Urządzenie ze względu na gabaryty może być używane zarówno w biurze, jak i w magazynie.
 • Zasilanie elektryczne – urządzenie jest zasilane ze standardowego gniazda elektrycznego.
 • Całkowicie przenośne – jest kompaktowe i nie wymaga kłopotliwego magazynowania.
 • Proste w obsłudze – wystarczy podłączyć do prądu, włączyć zasilanie, umieścić rolkę folii w specjalnym podajniku folii i rozpocząć produkcję.
 • System jest ekonomiczny – nie zajmuje cennej powierzchni magazynowej. Materiał do wykonywania mat bąbelkowych jest przewożony i przechowywany bez powietrza, w postaci niedużych rolek.
Zalety folii New Air


Wysokiej jakości folia dostępna jest w kilku rozmiarach, grubościach oraz w kilku wielkościach bąbli. Każda rolka posiada wygodną perforację, ułatwiającą proces pakowania. Dzięki zastosowaniu naszego rozwiązania przyspiesza się proces pakowania (brak konieczności owijania produktu kilkoma warstwami folii). Skracając czas pakowania, zwiększamy jego wydajność i jednocześnie minimalizujemy koszty.

Naszym klientom proponujemy:

 • dzierżawę urządzenia do produkcji folii bąbelkowej,
 • zakup materiałów eksploatacyjnych w postaci rolek do produkcji wysokiej jakości folii bąbelkowej.

Mogą Państwo liczyć na:

 • doradztwo w kwestii efektywnego pakowania,
 • doradztwo w kwestii zabezpieczania różnego rodzaju produktów,
 • oraz doskonały serwis!

Galeria produktu

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Wolności 68 41-800 Zabrze
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży

+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Specjalista ds. sprzedaży

+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Monika Szeja
Kierownik ds. produktu

+48 602 685 521
monika@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży

+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny

+48 608 385 639
piotr.konczelski@pksystem.com.pl

© 2019 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: dotCMS.pl