• +48 32 725 95 88
  • biuro@pksystem.com.pl

Materiały do pakowania przesyłek

W dobie pandemii zauważyliśmy zdecydowany wzrost zakupów dokonywanych przez internet. Spora część firm przeniosła swoją działalność do sklepów internetowych, dlatego, że zmusiła ich do tego nowa rzeczywistość lub była to opcja zwiększenia kanału sprzedaży.

Pomimo poluzowania obostrzeń przez rząd, a co za tym idzie otwarcia sklepów, wiele osób pozostało przy zakupach internetowych ze względu na ograniczenie zbędnych kontaktów z innymi ludźmi, przez brak czasu lub po prostu dlatego, że jest im tak wygodniej.
Co dzisiaj możemy kupić w internecie? Niemalże wszystko, od długopisu przez odzież, żywność, artykuły biurowe elektronikę, meble i sprzęt AGD po materiały do pakowania. Każdy z wysyłanych i przewożonych produktów trzeba dobrze obłożyć w materiały opakowaniowe i zapakować na czas transportu, aby nie zostały one uszkodzone.

Materiały do pakowania przesyłek


Wśród gotowych wypełniaczy do paczek najpopularniejsze są wypełniacze powietrzne - w których wstrząsy amortyzowane są przez folie z powietrzem - oraz papierowe, równie dobrze pochłaniające wstrząsy w czasie transportu. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wydajność oraz oszczędność przestrzeni w strefie pakowania lub magazynowania sprawdzą się świetnie maszyny do pakowania oraz maszyny produkujące różne wypełniacze. Wśród nich znajdziemy specjalne folie wypełnione powietrzem, pianki rosnące, a także wypełnienia papierowe.

Na rynku dostępne są również całe linie pakujące przyśpieszające oraz ułatwiające proces pakowania. Warto podkreślić, że nowoczesne systemy pakowania, dostępne w naszej ofercie zapewniają możliwość dynamicznego dopasowania się do aktualnych potrzeb poprzez bieżącą produkcję materiałów do pakowania. Pozwala to w znacznym stopniu zmniejszyć powierzchnię magazynu niezbędną do przechowywania odpowiedniej ilości wypełnień do przesyłek, gdyż te wytwarzane są na bieżąco w czasie, gdy są potrzebne.

Jaki wypełniacz do pakowania przesyłek?


Co jest najlepszym materiałem do pakowania paczek? Z jakich artykułów do pakowania paczek korzystać? Wszystko uzależnione jest od samego produktu, który musimy zabezpieczyć. Jego waga, gabaryt, sposób przewożenia, a nawet czas podróży ma znaczenie.

Innego wypełnienia będzie wymagać spakowanie ekspresu do kawy, a innego szklana butelka. Ważne jest, że w ofercie naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły do pakowania zarówno dla ekspresu do kawy, jak i dla szklanej butelki. Mnogość naszych materiałów opakowaniowych daje Państwu możliwość manewrowania sposobami pakowania oraz co również ważne - kosztami opakowania.

Materiały opakowaniowe oferowane przez PK SYSTEM idealnie sprawdzają się w e-commerce, ale także przy zabezpieczaniu produktów bezpośrednio przez producenta. Codziennie naszym klientom dostarczamy materiały do pakowania i gwarantujemy profesjonalny serwis zakupionych u nasz maszyn. Realizujemy projekty jednorazowe jak również cykliczne.

Dzięki ogromnej wiedzy naszych inżynierów możemy usprawnić Państwa pracę w magazynie doradzając jednocześnie jak zminimalizować uszkodzenia w transporcie.

 

PK SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Dolna 12, 44-100 Gliwice
+48 32 725 95 88 biuro@pksystem.com.pl
www.pksystem.com.pl

Katarzyna Malina
Dział pianek
   
+48 728 992 483
k.malina@pksystem.com.pl

Karol Poloczek
Specjalista ds. sprzedaży
 
+48 694 675 770
karol@pksystem.com.pl

Ewelina Michalska
Dział sprzedaży i windykacji
 
+48 660 578 354
ewelina.michalska@pksystem.com.pl

Monika Gołub
Specjalista ds. fakturowania,
logistyki i zaopatrzenia

 
+48 882 495 925
monika@pksystem.com.pl

Katarzyna Poloczek
Kierownik działu sprzedaży
 
+48 602 578 550
katarzyna@pksystem.com.pl

Piotr Konczelski
Dyrektor, inż. techniczny
   
+48 32 725 95 88
biuro@pksystem.com.pl

© 2024 PK System. Warunki użytkowania | Polityka prywatności
Webdesign: VdeMedia